Kategoriler

Güncel Kur Bilgileri

  DÖVİZ
  Alış Satış
DOLAR 8.2636 8.2967
EURO 9.9506 9.9905

Haberler

Hakkımızda

HACIALIOGULLARI YEDEK PARÇA LTD. ŞTİ. 1987 yılında otomotiv yan sanayi sektöründe yerini almıştır. Özellikle Volvo, Daf, Scania, IVECO, Renault, Man, Mercedes markaları gibi ağır vasıtalarda kullanılan yağ pompaları ve motor vites kutusu dişlilerinin imalatını yapmaktayız.

Hacıalioğulları şirketi Türkiye'de yüksek kalite standartları altında imal edilmiş parçaları ile tanınmaktadır ve bircok Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Bircok vasıtalarda kullanılan değişik cins parcaları kalite standartlarına uygun titizlikle ve en yeni teknolojik imkanlarla imal etmekteyiz. Sunulan numunelerin aynısını, Teknik (çizim)resimlere dayanarak, ayrıca ozel applikasyonlarda veya arastırmalarda kullanılacak parçaları ve numuneleri özel sipariş üzerine de istediğiniz şekilde yapabiliriz.


HACIALİOGULLARİ YEDEK PARÇA LTD.ŞTİ. gelişen teknolojiyi takip ve arge çalışmalarıyla siz müşterilerine en iyiyi ve en iyi kaliyeti sunmayı bir ilke edinmiştir. Ürünlerimizi size GOLDEN GEAR markası altında sunmaktayız.

Saygılarımla
Ömer KOÇAK Goldengear - Hacıalioğulları Oto Yedek Parça İml. San. ve Tic. Ltd. Şti.
YBH